Konyaspor – Guimaraes Avrupa Ligi maçı iddaa oran analizi

UEFA Avrupa Ligi 2017/2018 Sezonu I Grubu’nda temsilcimiz Konyaspor evinde Guimaraes’i konuk oluyor. Maçın başlama saati 20:00.

iddaa‘nın bugünkü UEFA Avrupa Ligi maçı için açmış olduğu iddaa oranları (MS1X2: 1.80 – 3.10 – 3.10) daha önceden 11 maçta kullanılmış.

Oynanan maçların büyük çoğunluğunun ilk yarısı beraberlikle sonuçlanmış. Bu sebeple iddaa bu oranı 1.70 olarak belirlemiş ancak biz bu maçın ilk yarısında beraberlik olmayacağını düşünüyoruz. Hatta ilk yarı tahminimiz 2.50 oranlı Konyaspor galibiyeti.

 

28 Eylül 2017 Konyaspor – Guimaraes Avrupa Ligi maçı iddaa oran analizi – ilk yarı ve maç sonucu

 

UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan 11 maçın neredeyse yarısı 4-6 Toplam Gol şeklinde sonuçlanmış gözüküyor ancak gerek Türkiye gerekse Portekiz Lig’lerine göz attığımızda, aynı iddaa oranlarının verildiği maçların %40’ından fazlası ‘0-1 Toplam Gol‘ şeklinde sonuçlanmış.

28 Eylül 2017 Konyaspor – Guimaraes Avrupa Ligi maçı iddaa oran analizi – Goller

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.