23 Ekim 2017 Tarihli iddaa Maç Tahminleri

iddaakolik.com iddaa Oran Analiz ve İstatistik Programı‘nı kullanarak, hızlıca gerçekleştirdiğimiz analizlerimizden derlediğimiz 23 Ekim 2017 tarihli maç tahminlerimizi aşağıda sarı arka planda işaretlenmiş olarak görebilirsiniz. İki alanın da işaretlendiği yerler Çifte Şans olarak değerlendirebilir.

Amacımız, gözümüze kestirdiğimiz ve getirisi yüksek olan tahminlerimizi sizlerle paylaşmak. Paylaştığımız maç tahminlerinde, kafanıza yatanları aralarından seçerek kendi kuponlarınıza ekleyebilir, sistem yapabilir veya tek maç şeklinde oynayabilirsiniz. Çoğu tahmini bir arada oynayarak kısa yoldan zengin olmaya çalışırken yaşayabileceğiniz olası kayıplardan iddaakolik.com sorumlu değildir.

 

 

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının oynanmış maç ve oranlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ve maç tahminlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz tarih aralığı seçerek gerçekleştirin ve daha banko kuponlar yapın!

 

iddaakolik.com