24 Ekim 2017 Tarihli iddaa Tahminleri

iddaa Oran Analiz ve İstatistik Programı‘mızı kullanarak gerçekleştirdiğimiz analizlerimizden derlediğimiz 24 Ekim 2017 tarihli iddaa maç tahminlerimizi aşağıda sarı arka planda işaretlenmiş olarak görebilirsiniz. İki alanın da işaretlendiği yerler Çifte Şans olarak değerlendirebilir.

Amacımız, gözümüze kestirdiğimiz ve getirisi yüksek olan iddaa tahminlerimizi sizlerle paylaşmak. Günün maç tahminlerinde, kafanıza yatanları aralarından seçerek banko kuponlarınıza ekleyebilir, sistem yapabilir veya tek maç şeklinde oynayabilirsiniz. Çoğu tahmini bir arada oynayarak kısa yoldan zengin olmaya çalışırken yaşayabileceğiniz olası kayıplardan iddaakolik.com sorumlu değildir.

 

Son güncelleme 20:05

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının oynanmış maç ve oranlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ve maç tahminlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz tarih aralığı seçerek gerçekleştirin ve daha banko kuponlar yapın!

 

iddaakolik.com