En Çok Kazandıran 2.5 Gol Alt / Üst iddaa Oranları – 2017

2017 yılında En Çok Kazandıran 2.5 Gol Alt/Üst iddaa Oranları

2017 yılı içerisinde iddaa bültenlerinde yayınlanmış olan tüm maçların arasından en çok kazandıran 2.5 Gol Alt/Üst iddaa oranlarını sizler için hesapladık. Bu iddaa oranları en az 5 adet maça açılmış ve Maç Sonu’na verilen oranlarla bir arada kullanılmışlardır. 2.5 Gol Alt/Üst iddaa oranları tek başlarına bir şey ifade etmemektedirler.

İstediğiniz sütuna tıklayarak sıralama yapabilirsiniz.

 

 

Kazanç yüzdeleri, maç başına aynı miktarda paralar yatırıldığı varsayılarak hesaplanmıştır.

Hesaplama: 100 TRY * Alt Oran * Tutan Maç Sayısı – 100 TRY * Toplam Maç Sayısı.

iddaa her zaman olduğu gibi maç sonucuna ve 2.5 Gol Alt/Üst’e açtığı bu oranlarda 0,5 gibi ufak tefek oynamalar yaparak bizlere sunabilir veya tekrar aynı oranları vermeyebilir. Bu oranları yakaladığınızda şansınızı denemek sizlere kalmış. Kazancı yüksek olan yüzlerce maç sonu ve 2.5 gol Alt / Üst iddaa oranlarına erişmek istiyorsanız bilgi@iddaakolik.com adresinden bize yazabilirsiniz.

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının oynanmış maç ve oranlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ve maç tahminlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz tarih aralığı seçerek gerçekleştirin ve daha banko kuponlar yapın!

iddaakolik.com