En Çok Kazandıran Karşılıklı Gol Var / Yok iddaa Oranları – 2017

2017 yılında En Çok Kazandıran Karşılıklı Gol Var/Yok iddaa Oranları

2017 yılı içerisinde iddaa bültenlerinde yayınlanmış olan tüm maçların arasından en çok kazandıran en iyi 10 Karşılıklı Gol Var/Yok iddaa oranlarını sizler için hesapladık. Bu iddaa oranları en az 5 adet maça açılmış ve Maç Sonu’na verilen oranlarla bir arada kullanılmışlardır. KG Var/Yok iddaa oranları tek başlarına bir şey ifade etmemektedirler.

 

WordPress Tables

 

Kazanç yüzdeleri, maç başına aynı miktarda paralar yatırıldığı varsayılarak hesaplanmıştır.

Hesaplama: 100 TRY * KG Var Oran * Tutan Maç Sayısı – 100 TRY * Toplam Maç Sayısı.

iddaa her zaman olduğu gibi maç sonucuna ve karşılıklı gol var / yok’a verdiği bu oranlarda 0,5 gibi ufak tefek oynamalar yaparak bizlere sunabilir veya tekrar aynı oranları vermeyebilir. Bu oranları yakaladığınızda şansınızı denemek sizlere kalmış. Kazancı yüksek olan yüzlerce maç sonu ve karşılıklı gol var / yok iddaa oranlarına erişmek istiyorsanız bilgi@iddaakolik.com adresinden bize yazabilirsiniz.

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının oynanmış maç ve oranlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ve maç tahminlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz tarih aralığı seçerek gerçekleştirin ve daha banko kuponlar yapın!

iddaakolik.com