ABD Major Lig Maç tahminleri – 1 Ekim 2017

iddaakolik.com Oran Analiz Programı‘mızdaki 220 binden fazla oynanmış maçın iddaa oran analiz ve istatistiklerini inceleyerek yaptığımız 1 Ekim 2017 tarihli ABD Major Lig maç tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

 

iddaa maç tahminleri ABD - Major Lig
Tüm maçları bir kuponda yapmıyoruz değil mi? Aralarından kafanıza yatanları seçebilir veya Sistem yapabilirsiniz.

 

Bu tahminlerimizi sunmamızdaki asıl amacımız, 1.15 – 1.45 oran aralıklarındaki ‘ilk yarı 0.5 gol üst olur, favori takım kazanır’ gibi zaten sizin de bulabileceğiniz ve gelme ihtimali yüksek olan sıkıcı tahminler yerine, gerçek verilere dayalı, sürprizi daha bol ve kazancı yüksek tahminlerle karşınıza çıkmaktır. Elbette tüm maçlarda en yakın tahminleri yapmaya çalışsak da hepsini tutturmanın imkansız olduğunu söylemeye gerek yok diye düşünüyoruz. Burada sizin de kafanıza yatan tahminleri aralarından seçerek kendi kuponlarınıza ekleyebilir, Sistem veya tek maç şeklinde oynayabilirsiniz.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’mızı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yaparak kazanmaya başlayın!

Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.