Brezilya Serie A Maç tahminleri – 1 Ekim 2017

Brezilya Serie A Lig tahminleri

iddaakolik.com Oran Analiz Programı‘mızdaki 220 binden fazla oynanmış maçın iddaa oran analiz ve istatistiklerini inceleyerek yaptığımız 1 Ekim 2017 tarihli Brezilya Serie A Lig maç tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

 

Brezilya Serie A Ligi iddaa oran analiz ve maç tahminleri
NOT: Lütfen tüm maçları bir arada oynamayınız! Eğet tüm maçların hepsini aynı kuponda oynayıp kaybederseniz, ‘Verdiğiniz maçlar gelmedi para kaybettik’ gibi şikayetlerde bulunmamanızı rica ederiz.

 

Bu tahminlerimizi sunmamızdaki asıl amacımız, 1.15 – 1.35 oran aralıklarındaki ‘ilk yarı 0.5 gol üst olur, favori takım kazanır’ gibi zaten sizin de öngörebileceğiniz ve gerçekleşme ihtimali yüksek olan sıkıcı tahminler yerine, gerçek verilere dayalı, sürprizi daha bol ve kazancı yüksek tahminlerle karşınıza çıkmaktır. Elbette tüm maçlarda en yakın tahminleri yapmaya çalışsak da hepsini tutturmanın imkansız olduğunu söylemeye gerek yok diye düşünüyoruz. Burada sizin de kafanıza yatan tahminleri aralarından seçerek kendi kuponlarınıza ekleyebilir, Sistem veya tek maç şeklinde oynayabilirsiniz.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’mızı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yaparak kazanmaya başlayın!

Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.