Gençlerbirliği – Beşiktaş maçı iddaa oran analizi – 13 Ekim 2017 Cuma

Gençlerbirliği – Beşiktaş Türkiye Süper Lig maçı iddaa oran analizi ve maç tahmini

13 Ekim 2017 Cuma günü saat 20:00’de oynanacak Gençlerbirliği – Beşiktaş maçının iddaa oranları daha önceden Türkiye Süper Ligi’nde 21 maçta kullanılmış ve şu istatistikler gerçekleşmiş:

 

iddaa oran analizi programı ile maç taminleri
Aynı iddaa oranlarında Süper Lig’de oynanan maçlar sonucunda Misafir ekibin büyük bir üstünlüğü göze çarpıyor. Riski sevenler 2.02 iddaa oranına sahip 1X çifte şans oynamayı düşünebilirler.

 

iddaa oran analizi ve maç tahminleri
iddaa oranları klasiği’nde bu hafta Karşılıklı Gol Var ve Yok’a aynı oran veriliyor: 1.60 Gerçekleşen istatistiklere göre aslında KG Var’a daha fazla oran verilmeliymiş fakat iddaa buna gerek görmemiş anlaşılan. Lig’de bu oranlarda oynanan son 10 maçın yarısında karşılıklı gol olmuş.

 

iddaa oran analizi ve maç tahminleri
En yüksek ihtimali olan Toplam 2-3 Gol iddaa oranı 1.80. iddaa oran analizi programı‘mız bu maçın skorunu 2-0 Beşiktaş galibiyeti olarak gösteriyor fakat Gençlerbirliği ligdeki kötü başlangıcına ve gidişatına Beşiktaş karşısında son verirse de şaşırmayız.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.