Atletico Madrid – Barcelona maçı iddaa oran analizi

Atletico Madrid – Barcelona maçı iddaa oran analizi ve maç tahmini

14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 21:45’te oynanacak olan Atletico Madrid – Barcelona maçının iddaa oranları daha önceden 72 maçta kullanılmış ve şu istatistikler gerçekleşmiş:

 

iddaa oran analiz - İspanya Primera Lig maç tahminleri
Lige fırtına gibi başlayan ve 7 maçını da kazanan Barcelona’nın, Atletico Madrid deplasmanında da galip geleceğini düşünüyoruz.

 

iddaa oran analiz - İspanya Primera Lig maç tahminleri
Çok net bir ihtimalin gözükmediği istatistikler… Karşılıklı Gol’e zaten 1.45 oran var ve üst’e de 1.70 oran açılmış. Bunların yerine 1.80 iddaa oranına sahip Toplam 2-3 Gol oynamak daha mantıklı duruyor.

 

iddaa oran analiz - İspanya Primera Lig maç tahminleri
Çoğu maçta olduğu gibi burada da en yüksek toplam gol yüzdesi 2-3 gol’e ait. Maç skoru tahminimiz ise Barcelona’nın maçı 2-1 kazanacağı yönünde.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.