B. Dortmund – Rb Leipzig maçı iddaa oran analizi

Borussia Dortmund – Rb Leipzig maçı iddaa oran analizi ve maç tahmini

14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 19:30’da oynanacak olan Borussia Dortmund – Rb Leipzig maçının iddaa oranları daha önceden 38 maçta kullanılmış ve şu istatistikler gerçekleşmiş:

 

iddaa oran analiz programı ile Almanya Bundesliga 1 maçları tahminleri
Aynı iddaa oranlarında Almanya Bundesliga’da son 7 yılda oynanan 25 maçın hiçbirinde deplasman ekibi galip gelmeyi başaramamış.

 

iddaa oran analiz programı ile Almanya Bundesliga 1 maçları tahminleri
Bu maç için gözünüz kapalı ‘2.5 Üst olur aga’ dediğinizi duyar gibiyiz lakin istatistikler öyle demiyor. Sürpriz kupon yapanlar için 2.50 alt iddaa oranı ciddi bir fırsat olabilir.

 

iddaa oran analiz programı ile Almanya Bundesliga 1 maçları tahminleri
Gelelim bu maç için en can alıcı bölümlerden birine, skor tahmini ve toplam gol. Burada, görmeye pek de alışkın olmadığımız Toplam 4-6 Gol üstünlüğünü görmekteyiz. iddaakolik.com olarak bu maç için fantastik tahminimiz iddaa oranı 13.00 olan İlk yarı/Maç Sonucu 1/0

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.