Liverpool – Manchester Utd. maçı iddaa oran analizi

Liverpool – Manchester Utd. maçı iddaa oran analizi ve maç tahmini

14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 14:30’da oynanacak olan Liverpool – Manchester Utd. maçının iddaa oranları daha önceden 166 maçta kullanılmış ve şu istatistikler gerçekleşmiş:

 

iddaa oran analiz programı ile gerçekleştirilen İngiltere Premier Lig maç tahminleri
Oynanan maçların istatistiği, en düşük ihtimalin Beraberlik olduğunu gösteriyor. İlk yarılarda ise Misafir ekibin bir tık üstünlüğü göze çarpıyor. Maç sonu tahminimiz Liverpool’un kazanacağı yönünde.

 

iddaa oran analiz programı ile gerçekleştirilen İngiltere Premier Lig maç tahminleri
Takımları tek tek ele aldığımızda her ikisinin de rahatlıkla gol bulacakları düşünülebilir ancak biribirlerine karşı oynadıklarında bunu tekrar düşünmek gerekiyor… Aynı iddaa oranlarında oynanmış maçların istatistiklerine göre 1.95 iddaa oranına sahip Karşılıklı Gol Yok denemeye değer gibi gözüküyor.

 

iddaa oran analiz programı ile gerçekleştirilen İngiltere Premier Lig maç tahminleri
En yüksek ihtimal %52 ile Toplam 2-3 Gol olur. Her maç için skor tahmininde bulunmak istemiyoruz çünkü skor tahmini gerçekten olasılığı en düşük ihtimaller arasında. Burada da göreceğiniz üzere en çok gerçekleşen skorlar bile %10-12 civarında bir orana sahipler. Eğer illa da Skor tahmini oynacaksanız, iddaa oran analizimize göre Liverpool maçı 2-1 alır.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.