Braga – Başakşehir Avrupa Ligi maçı iddaa oran analizi

UEFA Avrupa Ligi 2017/2018 Sezonu C Grubu’nda temsilcimiz Başakşehir, Braga deplasmanına çıkıyor. Maçın başlama saati 22:05.

iddaa‘nın bugünkü maç için açmış olduğu iddaa oranları (MS1X2: 2.00 – 2.90 – 2.80) daha önceden UEFA Avrupa Lig’inde 22 adet maçta kullanılmış.

Braga iddaa oranına göre favori gözükse de, oynanmış karşılaşmalara baktığımızda maç oldukça ortada gözüküyor.

  • Aynı iddaa oranlarında Avrupa Lig’inde son iki yılda 5 maç oynanmış ve bunların 3’ünü Misafir takım 2 gol atarak kazanmış.
  • Başakşehir galibiyetine açılan 2.80 ciddi bir oran. Biz bu maçı Başakşehir’in kaybetmeyeceğini düşünüyoruz.

 

28 Eylül 2017 Braga – Başakşehir maçı iddaa oran analizi – ilk yarı ve maç sonucu

 

Oynanmış maçlara göre en yüksek ihtimal Toplam 2-3 Gol ancak bize göre Toplam 4-6 Gol 3.15 iddaa oranıyla iddaacılara göz kırpıyor.

 

28 Eylül 2017 Braga – Başakşehir maçı iddaa oran analizi – goller

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.