Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri Grup D Maç Tahminleri – 6 Ekim 2017

iddaakolik.com Oran Analiz Programı‘mızdaki 220 binden fazla oynanmış maçın iddaa oran analiz ve istatistiklerini inceleyerek yaptığımız Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri D Grubu’nda 6 Ekim 2017 Cuma günü oynanacak maçların sonuç ve skor tahminleriyle karşınızdayız. Gruptaki maçların tamamlanmasına son iki maç kala puan tablosu şu şekilde:

 

Dünya Kupası 2018 – Avrupa Elemeleri D Grubu Puan Durumu

 

Oran Analiz Programı’mız ile hazırlamış olduğumuz Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri Grup F iddaa kuponumuz aşağıdaki şekildedir.

 

Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri D Grubu iddaa oran analizi ve maç tahminleri

 

Skor tahminlerimiz, açılan iddaa oranlarında geçmişte oynanan maçlardaki gol ortalamaları dikkate alınarak gerçekleştirilmiştir. Bu tahminlerimiz çok yeni olduğundan ve doğası itibariyle de gelmesi düşük ihtimallerdir. Amacımız, geçmişteki maçlarda yaklaşık ne sonuçlar gerçekleşmiş bunları sizlere aktarmaktır. Tutarsa da ne ala.

 

Dünya Kupası 2018 – Avrupa Elemeleri D Grubu Skor Tahminleri. Skor oranları iddaa’da olmadığı için bet365’ten alınmıştır.

 

Sizin de kafanıza yatan tahminleri aralarından seçerek kendi kuponlarınıza ekleyebilir, Sistem veya tek maç şeklinde oynayabilirsiniz. Bugünkü paylaşımlarımızda gruplardaki tüm maçları analiz etmek istediğimiz için aralarında maalesef düşük oranları tahminler de vardır.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için iddaa Oran Analiz Programı’mızı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yaparak kazanmaya başlayın!

 

Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

DİPNOT: Lütfen verdiğimiz tüm maçları aynı kuponda oynamayınız! Eğer tüm maçların hepsini aynı kuponda oynayıp kaybederseniz de, ‘Verdiğiniz maçlar gelmedi para kaybettik’ gibi şikayetlerde bulunmamanızı rica ederiz.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.