Galler – İrlanda Cumhuriyeti Dünya Kupası Elemeleri maçı iddaa oran analizi

Galler – İrlanda Cumhuriyeti Dünya Kupası Elemeleri maçı iddaa oran analizi ve maç tahmini

Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri D Grubu’nda Galler ile İrlanda 21:45’te karşı karşıya geliyorlar. Gruptaki diğer mücadelede Sırbistan’ın evinde Gürcistan karşısında galip geleceğini düşünürsek, bu maçın grup ikincisini belirleyeceğini söyleyebiliriz. Galler’e grup ikinciliği için beraberlik yetiyor fakat deplasmanda henüz mağlubiyet almayan İrlanda Cumhuriyeti’nin maçı kolay kolay bırakmayacağı kesin.

iddaa‘nın bu maç için açmış olduğu maç sonu iddaa oranları (MS1X2: 1.95 – 3.00 – 2.80) daha önceden eleme mücadelelerinde 22 maçta kullanılmış ve şu istatistikler gerçekleşmiş:

 

Aynı iddaa oranlarında oynanan 22 adet eleme maçındaki sonuçlar oldukça ortada. Maç Sonu tahminimiz Beraberlik.

 

Aynı iddaa oranlarında oynanan son 10 maçın 7’sinde karşılıklı gol olmazken, yarısı ise 2.5 üst bitmiş. iddaa’nın 2.5 Alt için vermiş olduğu 1.40 oran biraz kafa karıştırıcı.

 

Gerçekleşen istatistiklerden skor ve gol tahmini çıkarmak oldukça zor gibi gözüküyor ancak bizim düşüncemiz maçın gollü beraberlikle sonuçlanacağı.

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maç ve oranlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.