Ukrayna – Hırvatistan Dünya Kupası Elemeleri maçı iddaa oran analizi

Ukrayna – Hırvatistan Dünya Kupası Elemeleri maçı iddaa oran analizi ve maç tahmini

Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri grup maçında ya tamam ya devam mücadelesinde Ukrayna evinde Hırvatistan’ı konuk ediyor. Maç 21:45’de.

iddaa‘nın bu maç için açmış olduğu maç sonu iddaa oranları (MS1X2: 2.35 – 3.10 – 2.20) daha önceden eleme mücadelelerinde 64 maçta kullanılmış ve şu istatistikler gerçekleşmiş:

 

Gerek iddaa oranlarıyla gerekse gerçekleşen sonuçlar itibariyle oldukça ortada bir maç. Maç sonu tahminiz: Beraberlik.

 

İstatistiklere baktığımızda ilk yarıda en az 1 gol olma ihtimali yüksek gözüküyor ancak maça her iki taraf da temkinli başlayacağından bu ihtimal getirisi itibariyle denemeye değmeyebilir. Aynı iddaa oranlarında oynanan son 10 maçın yarısında karşılıklı gol olmamış.

 

Toplam Gol istatistiklerinde 2-3 Gol yaklaşık %55 ile birinci sırada yer alıyor. Maç skor tahminimiz ise: 1-1

 

220 binden fazla iddaa maçı ve 130 bine yakın bet365 ve bwin gibi köklü bahis firmalarının maçlarına ulaşmak için Oran Analiz Programı’nı şimdi satın alın, kendi oran analizlerinizi ister takım, ister lig, isterseniz de tarih seçerek gerçekleştirin ve tahminlerinizde daha tutarlı kuponlar yapın.

Herkese bol şans.

Iddaacı arkaşların ile paylaş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.